Filter
Filter
View as
Sort by
Display
New
ADAS Ekipmanları

Hella-Gutmann CSC SE ADAS Kalibrasyon Seti

Hella-Gutmann CSC SE, araçlar için yüksek hassasiyette çalışan profesyonel bir ADAS kalibrasyon ekipmanıdır. Araçların ön ve arka kameralarını, radar sensörlerini kalibre etmek için kullanılır. Hella-Gutmann grubunun arıza tespit cihazları ile tam uyumlu olarak çalışır.
New
ADAS Ekipmanları

SmartSafe ADAS HD Ağır Vasıta Kamera ve Radar Kalibrasyon Seti

SmartSafe tarafından piyasaya sürülen ADAS HD, ticari araçlar ve ağır vasıta kamyonlar için ön cam kameraları ve radar sensörlerini kalibre etmek için dizayn edilmiş taşınabilir ve kullanım kolaylığı sağlayan bir ekipmandır.
Radar Kalibrasyon Ekipmanları

SmartSafe Radar Hizalama Seti

SmartSafe ADAS Radar hizalama seti ACC,BLIS,BLIND SPOT gibi radar kullanan sistemleri kalibre etmek için yardımcı ekipman olarak kullanılır.
New
ADAS Ekipmanları

SmartSafe X-431 ADAS PRO PLUS ADAS Kalibrasyon Seti

SmartSafe tarafından piyasaya sürülen X-431 ADAS PRO PLUS, araçlar için yüksek hassasiyetli profesyonel ADAS kalibrasyon ekipmanıdır. Aracın ön ve arka kameralarını, radar sensörlerini ayarlamak için kullanılır.
New
ADAS Ekipmanları

SmartSafe ADAS LITE Kamera ve Radar ADAS Kalibrasyon Ekipmanı

SmartSafe ADAS LITE, ADAS sistemlerinin doğru ve güvenilir bir şekilde kalibre edilmesini sağlayan profesyonel bir cihazdır. Otomobillerin ön camı değiştirildikten ve radar sensörleri üzerinde işlem yapıldıktan sonra, ADAS sensörlerinin ve kameralarının doğru konumlandırılması ve ayarlanması gerekir. Bu işlem, ADAS sisteminin düzgün çalışması ve sürücü güvenliğini sağlamak için gereklidir. ADAS LITE profesyonel ve ekonomik bir çözümdür.
New
Radar Kalibrasyon Ekipmanları

SmartSafe ADAS Radar Kalibrasyon Seti

SmartSafe ADAS radar kalibrasyon seti, araçların ön ve arka radar sensörlerinin hızlı ve doğru bir şekilde kalibre edilmesini sağlayan bir kittir. Bu kit, ADAS radar sensörlerinin doğru konumlandırılmasını ve ayarlanmasını sağlayan ekonomik bir ekipmandır.
Radar Kalibrasyon Ekipmanları

UNIT LM320B Dijital Radar Sensörü için Açı Ölçer

UNIT LM320B Dijital Radar Sensörü için Açı Ölçer, araçların radar sensörlerinin hizalanmasında önemli bir rol oynar. Bu cihaz, hassas açı ölçümü sağlayan 2/4 taraflı manyetik altı ve iki taraflı lazer tasarımı ile donatılmıştır. Araçların radar sensörleri, özellikle gelişmiş sürüş destek sistemlerinin (ADAS) doğru çalışması için hassas bir şekilde hizalanmalıdır. LM320B, bu sensörlerin aracın yönüne ve yola göre doğru açıda ayarlanmasını sağlayarak, radar sensörlerinin çevreyi doğru algılamasına ve bu sayede aracın güvenli bir şekilde sürüş yapmasına yardımcı olur.