'batarya şarz' ile etiketlenen ürünler

Filtre
Filtre
Olarak görüntüle
Göre sırala
Görüntüle
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EB240 Elektrikli Araçlar için Lityum Batarya Dengeleme Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların aküleri için özel olarak tasarlanmış bir akü dengeleme cihazıdır. Tutarsız hücre voltajları nedeniyle hücre kapasitesi farklılığının neden olduğu seyir aralığındaki bozulmayı hızlı bir şekilde çözmek için kullanılır. Basit işletim, istikrarlı performans ve kullanışlı taşıma özelliklerine sahiptir. Elektrikli arabalar için akü üretimi, Ar-Ge çalışmaları, elektrikli araçların batarya bakımı ve diğer senaryolarda kullanılabilir.
Yeni
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EB480 Elektrikli Araçlar için Batarya Hücre Dengeleme Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların akü hücreleri için özel olarak tasarlanmış bir akü dengeleme cihazıdır. Tutarsız hücre voltajları nedeniyle hücre kapasitesi farklılığının neden olduğu seyir aralığındaki bozulmayı hızlı bir şekilde çözmek için kullanılır.48 adet hücre kanalını aynı anda destekler.Basit işletim, istikrarlı performans ve kullanışlı taşıma özelliklerine sahiptir. Elektrikli arabalar için akü üretimi, Ar-Ge çalışmaları, elektrikli araçların batarya bakımı ve diğer senaryolarda kullanılabilir.
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe DP750 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı

SmartSafe DP750 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı, elektrikli ve içten yanmalı araçlar için tasarlanmış, yüksek ve düşük voltaj modüllerini bağımsız olarak izole eden ve çift çıkış sağlayan ayarlanabilir dijital güç kaynağıdır. Bluetooth üzerinden uzaktan kontrol edilebilen bu güç kaynağı, araç bakım uygulamaları için güvenli, kararlı ve akıllı bir voltaj sağlamak üzere geliştirilmiştir. Çeşitli koruma mekanizmaları ile donatılmış olan DP750, çeşitli arıza durumlarını tespit edebilir ve gerekli koruyucu önlemleri alabilir. Ayrıca, düşük voltaj ve yüksek voltaj çıkışlarını kolayca ayarlayabilme özelliğiyle, farklı gereksinimleri karşılar
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe DP901 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı

SmartSafe DP901 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı, DP750 modelinin gelişmiş bir versiyonu olarak, 50-900V arasında yüksek voltaj ve 0-50V arasında düşük voltaj çıkışı sağlayan ayarlanabilir yüksek voltaj güç kaynağıdır. Yüksek ve düşük voltaj modülleri birbirinden izole edilerek karşılıklı müdahale olmadan her modülün güç çıkışında korunmasını sağlar. Ayrıca, giriş devresi, yüksek voltaj çıkış devresi ve düşük voltaj çıkış devresinde bağımsız koruma mekanizmaları bulunmaktadır ve bu mekanizmalar aşırı voltaj, aşırı akım ve kısa devre gibi arızaları tespit edip uygun koruma önlemleri sağlar.