'elektrikli araç' ile etiketlenen ürünler

Filtre
Filtre
Olarak görüntüle
Göre sırala
Görüntüle
Yeni
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EC100 Elektrikli Araçlar için Pens Ampermetre

iSmartEV EC100, SmartSafe tarafından elektrikli araçların tespiti için geliştirilmiş bir pens ampermetredir. iSmartEVP01 (isteğe bağlı) ve iSmartEVP03(standart) arıza tespit cihazlarını destekler. Pens Ampermetre, düşük hacme, yüksek doğruluğa ve kararlı performansa sahiptir aynı zamanda AC / DC akımı testini ve DC voltaj testini destekler.
Yeni
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV RT100 Elektrikli Araçlar için Yalıtım Test Cihazı

iSmartEV RT100 yalıtım test cihazı güçlü ölçüm ve veri işleme yazılımıyla donatılmıştır.Cihaz; yalıtım direnci, voltaj ve diğer parametrelerin ölçümünü yapar. Sağlam performansı ve kolay kullanımı ile güç ve hatları üzerinde çalışma yapan atölyeler için uygundur.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole 1/2 6 Köşe Lokma Anahtar 12mm

İzeltaş İzole 1/2 6 Köşe Lokma Anahtar 12mm, elektrikli araçlarda kullanılan altı köşe bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir gövdeye sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.Lokma anahtar, altı köşe bağlantıların dişlerine tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede bağlantıları sıkıca kavramak ve güvenli bir şekilde sökmek veya takmak için kullanılabilir.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole Pense 180mm

İzeltaş İzole Pense 180mm, elektrikli araçlarda kullanılan çeşitli bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole 1/2 6 Köşe Lokma Anahtar 10mm

İzeltaş İzole 1/2 6 Köşe Lokma Anahtar 10mm, elektrikli araçlarda kullanılan altı köşe bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir gövdeye sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.Lokma anahtar, altı köşe bağlantıların dişlerine tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede bağlantıları sıkıca kavramak ve güvenli bir şekilde sökmek veya takmak için kullanılabilir.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole 1/2 6 Köşe Lokma Anahtar 19mm

İzeltaş İzole 1/2 6 Köşe Lokma Anahtar 19 mm, elektrikli araçlarda kullanılan altı köşe bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir gövdeye sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.Lokma anahtar, altı köşe bağlantıların dişlerine tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede bağlantıları sıkıca kavramak ve güvenli bir şekilde sökmek veya takmak için kullanılabilir.