'batarya testi' ile etiketlenen ürünler

Filtre
Filtre
Olarak görüntüle
Göre sırala
Görüntüle
Yeni
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV RT100 Elektrikli Araçlar için Yalıtım Test Cihazı

iSmartEV RT100 yalıtım test cihazı güçlü ölçüm ve veri işleme yazılımıyla donatılmıştır.Cihaz; yalıtım direnci, voltaj ve diğer parametrelerin ölçümünü yapar. Sağlam performansı ve kolay kullanımı ile güç ve hatları üzerinde çalışma yapan atölyeler için uygundur.
Arıza Tespit Cihazları

SmartSafe iSmartEV P01 Elektrikli Araç Arıza ve Akü Tespit Cihazı

iSmartEV P01, elektrikli araç bataryası testi için SmartSafe tarafından üretilen “özel denetim seviyesi” detaylı bir inceleme cihazıdır. Sadece batarya paketi tespiti, detaylı durum bilgileri ve batarya paketinin hata bilgilerini tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda tüm araç sistemlerinin tespit işlevine de sahiptir ve arıza kod okuma, hata kod temizleme, veri akışı okuma, aktüatör testi ve özel fonksiyonlar gibi işlevleri destekler.
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EB240 Elektrikli Araçlar için Lityum Batarya Dengeleme Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların aküleri için özel olarak tasarlanmış bir akü dengeleme cihazıdır. Tutarsız hücre voltajları nedeniyle hücre kapasitesi farklılığının neden olduğu seyir aralığındaki bozulmayı hızlı bir şekilde çözmek için kullanılır. Basit işletim, istikrarlı performans ve kullanışlı taşıma özelliklerine sahiptir. Elektrikli arabalar için akü üretimi, Ar-Ge çalışmaları, elektrikli araçların batarya bakımı ve diğer senaryolarda kullanılabilir.
Yeni
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV OM210 Elektrikli Araçlar için Osiloskop

iSmartEV OM210 multimetre özelliğine sahip bir osiloskoptur. Elektrikli araçların akım, voltaj ve direnç ölçümü için uygundur. iSmartEV P01 ile birlikte kullanıldığında, hem kablosuz iletişim hem de kablolu iletişim yöntemlerini destekler ve kullanımı kolaydır. Atölye teknisyenlerinin ilk tercihidir!
Yeni
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EP260 Elektrikli Araçlar için Batarya Şarj ve Deşaj Cİhazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların aküleri için özel olarak tasarlanmış bir batarya şarj ve deşarj cihazıdır. EP260, son teknoloji şarj ve deşarj tekniğini kullanır ve kurşun-asit akülerin ve lityum-demir akülerin kendi şarj ve deşarj özelliklerine göre, piyasada bulunan çeşitli kurşun-asit akülerin ve lityum-demir akülerin deşarj, şarj, döngüsel şarj ve deşarj testleri için uygun olan çeşitli test ve bakım programlarına sahip mükemmel bir ekipmandır.
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV ET30 Elektrikli Araçlar için Batarya Sızdırmazlık Test Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların bataryaları için özel olarak tasarlanmış, sızdırmazlık test cihazıdır. EB240, test edilecek bataryanın ortam basıncına göre iç ve dış ölçümlerini hassas sensörleri yapar ve sızdırmazlık testini gerçekleştirir.Elektrikli araçların batarya paketlerine yapılan bütün müdahale sonrası sızdırmazlık testi hayati derece önem taşır. Bataryanın dış ortam koşullarından etkilenmeyeceğinden emin olmak için mutlaka sızdırmazlık testi yapılmalıdır.