Filter
Filter
View as
Sort by
Display
New
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EC100 Elektrikli Araçlar için Pens Ampermetre

iSmartEV EC100, SmartSafe tarafından elektrikli araçların tespiti için geliştirilmiş bir pens ampermetredir. iSmartEVP01 (isteğe bağlı) ve iSmartEVP03(standart) arıza tespit cihazlarını destekler. Pens Ampermetre, düşük hacme, yüksek doğruluğa ve kararlı performansa sahiptir aynı zamanda AC / DC akımı testini ve DC voltaj testini destekler.
New
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV OM210 Elektrikli Araçlar için Osiloskop

iSmartEV OM210 multimetre özelliğine sahip bir osiloskoptur. Elektrikli araçların akım, voltaj ve direnç ölçümü için uygundur. iSmartEV P01 ile birlikte kullanıldığında, hem kablosuz iletişim hem de kablolu iletişim yöntemlerini destekler ve kullanımı kolaydır. Atölye teknisyenlerinin ilk tercihidir!
New
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV RT100 Elektrikli Araçlar için Yalıtım Test Cihazı

iSmartEV RT100 yalıtım test cihazı güçlü ölçüm ve veri işleme yazılımıyla donatılmıştır.Cihaz; yalıtım direnci, voltaj ve diğer parametrelerin ölçümünü yapar. Sağlam performansı ve kolay kullanımı ile güç ve hatları üzerinde çalışma yapan atölyeler için uygundur.
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe DP750 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı

SmartSafe DP750 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı, elektrikli ve içten yanmalı araçlar için tasarlanmış, yüksek ve düşük voltaj modüllerini bağımsız olarak izole eden ve çift çıkış sağlayan ayarlanabilir dijital güç kaynağıdır. Bluetooth üzerinden uzaktan kontrol edilebilen bu güç kaynağı, araç bakım uygulamaları için güvenli, kararlı ve akıllı bir voltaj sağlamak üzere geliştirilmiştir. Çeşitli koruma mekanizmaları ile donatılmış olan DP750, çeşitli arıza durumlarını tespit edebilir ve gerekli koruyucu önlemleri alabilir. Ayrıca, düşük voltaj ve yüksek voltaj çıkışlarını kolayca ayarlayabilme özelliğiyle, farklı gereksinimleri karşılar
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe DP901 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı

SmartSafe DP901 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı, DP750 modelinin gelişmiş bir versiyonu olarak, 50-900V arasında yüksek voltaj ve 0-50V arasında düşük voltaj çıkışı sağlayan ayarlanabilir yüksek voltaj güç kaynağıdır. Yüksek ve düşük voltaj modülleri birbirinden izole edilerek karşılıklı müdahale olmadan her modülün güç çıkışında korunmasını sağlar. Ayrıca, giriş devresi, yüksek voltaj çıkış devresi ve düşük voltaj çıkış devresinde bağımsız koruma mekanizmaları bulunmaktadır ve bu mekanizmalar aşırı voltaj, aşırı akım ve kısa devre gibi arızaları tespit edip uygun koruma önlemleri sağlar.
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EB240 Elektrikli Araçlar için Lityum Batarya Dengeleme Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların aküleri için özel olarak tasarlanmış bir akü dengeleme cihazıdır. Tutarsız hücre voltajları nedeniyle hücre kapasitesi farklılığının neden olduğu seyir aralığındaki bozulmayı hızlı bir şekilde çözmek için kullanılır. Basit işletim, istikrarlı performans ve kullanışlı taşıma özelliklerine sahiptir. Elektrikli arabalar için akü üretimi, Ar-Ge çalışmaları, elektrikli araçların batarya bakımı ve diğer senaryolarda kullanılabilir.
New
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EP260 Elektrikli Araçlar için Batarya Şarj ve Deşaj Cİhazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların aküleri için özel olarak tasarlanmış bir batarya şarj ve deşarj cihazıdır. EP260, son teknoloji şarj ve deşarj tekniğini kullanır ve kurşun-asit akülerin ve lityum-demir akülerin kendi şarj ve deşarj özelliklerine göre, piyasada bulunan çeşitli kurşun-asit akülerin ve lityum-demir akülerin deşarj, şarj, döngüsel şarj ve deşarj testleri için uygun olan çeşitli test ve bakım programlarına sahip mükemmel bir ekipmandır.
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV ET30 Elektrikli Araçlar için Batarya Sızdırmazlık Test Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların bataryaları için özel olarak tasarlanmış, sızdırmazlık test cihazıdır. EB240, test edilecek bataryanın ortam basıncına göre iç ve dış ölçümlerini hassas sensörleri yapar ve sızdırmazlık testini gerçekleştirir.Elektrikli araçların batarya paketlerine yapılan bütün müdahale sonrası sızdırmazlık testi hayati derece önem taşır. Bataryanın dış ortam koşullarından etkilenmeyeceğinden emin olmak için mutlaka sızdırmazlık testi yapılmalıdır.
New
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EB480 Elektrikli Araçlar için Batarya Hücre Dengeleme Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen elektrikli araçların akü hücreleri için özel olarak tasarlanmış bir akü dengeleme cihazıdır. Tutarsız hücre voltajları nedeniyle hücre kapasitesi farklılığının neden olduğu seyir aralığındaki bozulmayı hızlı bir şekilde çözmek için kullanılır.48 adet hücre kanalını aynı anda destekler.Basit işletim, istikrarlı performans ve kullanışlı taşıma özelliklerine sahiptir. Elektrikli arabalar için akü üretimi, Ar-Ge çalışmaları, elektrikli araçların batarya bakımı ve diğer senaryolarda kullanılabilir.
New
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe LT150 Elektrikli Araç Batarya Lifti

SmartSafe LT150, profesyonel bir elektrikli araç akü paketi sökme ve takma liftidir, aracın altından akü paketi sökme ve takma işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilir ve taşıyabilir. Yerinde hareket ettirmek veya kilitlemek için ağır koşullara uyumlu 360 derece dönebilen mobil tekerleklerle donatılmıştır ve teknisyenin güvenliğini sağlamak için basınç yalıtımlı koruyucu pedleri vardır.