Products tagged with 'batarya testi'

Filter
Filter
View as
Sort by
Display
Arıza Tespit Cihazları

SmartSafe iSmartEV P03 Ölçü Fonksiyonlu Elektrikli Araç Arıza ve Akü Tespit Cihazı

iSmartEV P03 elektrikli araçlar için kapsamlı bir arıza tespit cihazıdır. Cihaz, elektrikli araç batarya testi ve araç sistem arıza tespit işlevlerini osiloskop, multimetre, yalıtım testi ve pens ampermetre ile entegre ediyor. Profesyonel ve kapsamlı bir elektrikli araç arıza tespit cihazı olarak, atölyelerin ilk tercihidir.
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe DP750 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı

SmartSafe DP750 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı, elektrikli ve içten yanmalı araçlar için tasarlanmış, yüksek ve düşük voltaj modüllerini bağımsız olarak izole eden ve çift çıkış sağlayan ayarlanabilir dijital güç kaynağıdır. Bluetooth üzerinden uzaktan kontrol edilebilen bu güç kaynağı, araç bakım uygulamaları için güvenli, kararlı ve akıllı bir voltaj sağlamak üzere geliştirilmiştir. Çeşitli koruma mekanizmaları ile donatılmış olan DP750, çeşitli arıza durumlarını tespit edebilir ve gerekli koruyucu önlemleri alabilir. Ayrıca, düşük voltaj ve yüksek voltaj çıkışlarını kolayca ayarlayabilme özelliğiyle, farklı gereksinimleri karşılar
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe DP901 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı

SmartSafe DP901 Elektrikli ve İçten Yanmalı Araçlar için Ayarlanabilir Güç Kaynağı, DP750 modelinin gelişmiş bir versiyonu olarak, 50-900V arasında yüksek voltaj ve 0-50V arasında düşük voltaj çıkışı sağlayan ayarlanabilir yüksek voltaj güç kaynağıdır. Yüksek ve düşük voltaj modülleri birbirinden izole edilerek karşılıklı müdahale olmadan her modülün güç çıkışında korunmasını sağlar. Ayrıca, giriş devresi, yüksek voltaj çıkış devresi ve düşük voltaj çıkış devresinde bağımsız koruma mekanizmaları bulunmaktadır ve bu mekanizmalar aşırı voltaj, aşırı akım ve kısa devre gibi arızaları tespit edip uygun koruma önlemleri sağlar.